Громадянам

Про загальнообов»язкове державне соціальне страхування

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам,передбачених Законом України від 23 вересня 1999 рокуЧастиною першою статті 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі - Закон № 1105) визначено, що право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.

15:15:07 17.08.2021

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ФОНДУ

За оперативними даними Каховського відділення Фонду станом на 10.08.2021 року за кошти Фонду соціального страхування України  пролікувались в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів  після перенесених захворювань і травм  8 застрахованих осіб на загальну суму 116616 грн.

15:15:56 10.08.2021

Надання матеріального забезпечення-допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах фізичним особам-приватним підприємцям.

10:25:42 02.08.2021

Про здійснення страхових виплат потерпілим

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей)                  та матеріального забезпечення застрахованим особам                                               у ІІ кварталі  2021 року

11:42:57 13.07.2021

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично!

13:38:37 30.06.2021