Прийом громадян

17 березня 2021 року в Рубанівській ОТГ було проведено прийом громадян спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. Під час прийому  7 осіб нашої громади отримали вичерпні консультації з питань пенсійного законодавства.

Повідомляємо, що подібні заходи будуть і в подальшому проводитись спеціалістами Пенсійного фонду кожну третю середу місяця.

ПЕРЕРАХУНОК ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ ПЕНСІЙ

У своєму рішенні від 07.04.2021 року Конституційний Суд визнав неконституційною норму закону, якою Верховна Рада уповноважила уряд визначати мінімальні розміри пенсії по інвалідності громадянам України, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Рішення Конституційного Суду мало бути імплементовано в законодавство упродовж 3-х місяців.

09:52:34 26.07.2021

ЩОДО ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ПЕНСІОНЕРАМ МВС З 01.07.2021

Питання виплати пенсій, перерахованих відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб (з 01 січня 2020 року виплата пенсій цій категорії врегульована постановою Уряду від 24.12.2019 №1088 “Деякі питання виплати пенсій окремим категоріям громадян”).

09:51:37 26.07.2021

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ У ЗВЯЗКУ З ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ З 01.07.2021

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1854 гривень. У зв'язку з цим органи Пенсійного фонду перерахували мінімальні пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, що призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мінімальні пенсії у зв'язку з втрату годувальника, призначені відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

15:20:21 05.07.2021

ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ

Статтею 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) передбачено, що органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули не менше 24 місяців страхового стажу, або минуло не менше 24 місяців після призначення/попереднього перерахунку пенсії.

10:01:44 22.06.2021

ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЄСТР ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 р. № 323 внесено зміни до Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього (далі - Реєстр).

10:00:12 22.06.2021

Поновлено прийом.

19 травня поновлено виїзний прийом громадян у Рубанівській сільській раді спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

09:08:08 20.05.2021