Спеціаліста (методиста)

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ Рубанівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста (методиста) відділу освіти Рубанівсьої сільської ради . Посадовий оклад згідно штатного розпису. Кваліфікаційними вимогами до посади спеціаліста (методиста) є: наявність вищої педагогічної освіт спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, вільне володіння українською мовою, вміння працювати в команді. Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: - письмову заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування; - заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; - дві фотокартки розміром 4х6 см; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України; - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади, звертатися в Рубанівську сільську раду за адресою: с.Рубанівка, вул. Незалежності, № 4, тел.0954959771 Термін подання документів 30 календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

12:45:32 22.01.2021