З НОВИМ РОКОМ!

Шановні жителі Рубанівської громади!

Зовсім скоро ми перевернемо листок календаря і опинимося в Новому 2021 році!

Новий рік – це не просто залишився за плечима певний період часу. Ми перевертаємо останню сторінку наших минулих справ, і прямуємо в майбутнє. Підводячи підсумки, аналізуємо минуле, складаємо плани на майбутнє і віримо, що попереду нас чекають успіх і удача! Вони вже стоять на порозі. Кожного чекають цікаві події, творчі ідеї, реальні мрії.

Нехай же все це втілюється, стає частиною нашого життя. Нехай в новому році кожна мить буде прекрасною, робить будні яскравими і незабутніми. Нехай розквітають наші таланти і здібності!

Нехай же 2021 рік завалить Вас оберемком світлих надій, щирих посмішок та оригінальних подарунків. А ще – замете хуртовиною грошових купюр, закрутить у вирі романтичних почуттів, заморозить проблеми і зігріє пристрасними поцілунками. Нехай прийдешній рік буде щасливим!

Здоров’я, успіхів у підкоренні нових вершин.

Знаступаючим Новим 2021 роком!

з повагою Рубанівський сільський голова                                             Олег КУРАТОВ