Громадянам

У 2021 році скарбниця Рубанівської громади отримала понад 28,5 мільйона гривень податків і зборів

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Рубанівської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 28,5 млн гривень податків і зборів. Це  на 5,1 млн гривень перевищує показники 2020 року.

12:44:57 21.01.2022

У 2021 році скарбниця Великолепетиської громади отримала близько 69 мільйонів гривень податків і зборів

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Великолепетиської селищної територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців близько 69 млн гривень податків і зборів. Це майже на 13,2 млн гривень перевищує показники 2020 року.

12:43:12 21.01.2022

Скадовських бізнесменів намагаються ошукати

За інформацією, наданою представниками Скадовської територіальної громади, невідома особа телефонує місцевим бізнесменам, користуючись номером 095-544-86-101, та пропонує допомогу у вирішенні проблемних питань при проведенні перевірок Державною податковою службою.

11:36:07 19.01.2022